Бордюр Water Lily Border Clematis 5.5x20 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Water Lily Border Clematis 5.5x20 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Water Lily Border Clematis 5.5x20 La Belle Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр Water Lily Border Clematis 5.5x20 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Отар Лілі Бордар Клеметіс 5.5x20 Лєй Бел Орігінел Стйл з колекції Лєй Бел Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ватер Лілі Бордер Клематіс 5.5x20 Ла Белле Орігінал Стюле з колекції Ла Белле Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.5 × 20 см |
| Вага | 37.35 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | La Belle Original Style |
| Колекція | La Belle |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.69 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.22 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | KHP5417B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(160,25,71) HEX: #88b5a6 RGB: 136, 181, 166 | RAL Design: 170 70 20 Source Green (Зелене Джерело)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 550 550 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(100,38,47) HEX: #59784a RGB: 89, 120, 74 | RAL Design: 140 50 30 Silver Willow Green (Зелена Срібляста Іва)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(165,36,65) HEX: #6aa697 RGB: 106, 166, 151 | RAL Design: 180 60 20 Sage Green (Зелена Шавлія)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 5483 5483 | |
| hsv(80,33,53) HEX: #78875b RGB: 120, 135, 91 | RAL Design: 120 50 20 Parrot Green (Зелений Папуга)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(80,30,59) HEX: #879669 RGB: 135, 150, 105 | RAL Design: 120 60 20 Cider Pear Green (Зелені Сидрові Груші)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Бордюр Water Lily Border Clematis 5.5x20 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style