

Керамічна плитка Бордюр Wallpaper Lilac Listello 6x60 Milady Novabell з колекції Milady Novabell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Wallpaper Lilac Listello 6x60 Milady Novabell найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Бордюр Wallpaper Lilac Listello 6x60 Milady Novabell з колекції Milady Novabell може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Олпейпар Лілек Лістело 6x60 Міледі Новейбел з колекції Міледі Новейбел", на неправильно прочитаном як "Бордюр Валлпапер Лілас Лістелло 6x60 Міладі Новабелл з колекції Міладі Новабелл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 60 см |
| Вага | 17.466 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Milady Novabell |
| Колекція | Milady |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.9508 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 2.7 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | MLWX23K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(240,18,65) HEX: #8888a6 RGB: 136, 136, 166 | RAL Design: 290 60 15 Delicate Violet (Граціозний Фіолетовий)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(260,25,71) HEX: #9788b5 RGB: 151, 136, 181 | RAL Design: 300 60 25 Silk Lilac (Шовковий Бузок)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 2715 2715 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Бордюр Wallpaper Lilac Listello 6x60 Milady Novabell з колекції Milady Novabell