Бордюр Victoria 7.5x15.2 Artworks Westminster Grey Original Style з колекції Artworks Westminster Grey Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Victoria 7.5x15.2 Artworks Westminster Grey Original Style з колекції Artworks Westminster Grey Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Victoria 7.5x15.2 Artworks Westminster Grey Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Бордюр Victoria 7.5x15.2 Artworks Westminster Grey Original Style з колекції Artworks Westminster Grey Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Вікторія 7.5x15.2 Артворкс Вестмінстар Грей Орігінел Стйл з колекції Артворкс Вестмінстар Грей Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Вісторіа 7.5x15.2 Артворкс Вестмінстер Греі Орігінал Стюле з колекції Артворкс Вестмінстер Греі Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Westminster Grey Original Style |
| Колекція | Artworks Westminster Grey |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.2 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GWE9901 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Victoria 7.5x15.2 Artworks Westminster Grey Original Style з колекції Artworks Westminster Grey Original Style