

Керамічна плитка Бордюр Tira Caliope 4.1x43.5 Epopeya Vives з колекції Epopeya Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Tira Caliope 4.1x43.5 Epopeya Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.1см і довжина плитки дорівнює 43.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Бордюр Tira Caliope 4.1x43.5 Epopeya Vives з колекції Epopeya Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Тєрєй Колєп 4.1x43.5 Іпопейєй Вівс з колекції Іпопейєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Тіра Каліопе 4.1x43.5 Епопеюа Вівес з колекції Епопеюа Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.1 × 43.5 см |
| Вага | 31.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Epopeya Vives |
| Колекція | Epopeya |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 50 шт / 16.65 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | TX0163 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Бордюр Tira Caliope 4.1x43.5 Epopeya Vives з колекції Epopeya Vives