Бордюр Scroll 2.9x15.2 Artworks Russet Original Style з колекції Artworks Russet Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Scroll 2.9x15.2 Artworks Russet Original Style з колекції Artworks Russet Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Scroll 2.9x15.2 Artworks Russet Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.9см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Бордюр Scroll 2.9x15.2 Artworks Russet Original Style з колекції Artworks Russet Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Скрол 2.9x15.2 Артворкс Р'юсет Орігінел Стйл з колекції Артворкс Р'юсет Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ссролл 2.9x15.2 Артворкс Руссет Орігінал Стюле з колекції Артворкс Руссет Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.9 × 15.2 см |
| Вага | 23.14 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Russet Original Style |
| Колекція | Artworks Russet |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.07 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GRU9923 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,18,65) HEX: #a68888 RGB: 166, 136, 136 | RAL Design: 020 60 10 Tin Pink (Рожева Бляха)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,17,71) HEX: #b59696 RGB: 181, 150, 150 | RAL Design: 020 60 10 Tin Pink (Рожева Бляха)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,15,76) HEX: #c2a5a5 RGB: 194, 165, 165 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,14,82) HEX: #d1b4b4 RGB: 209, 180, 180 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 523 523 | |
| hsv(0,13,88) HEX: #e0c3c3 RGB: 224, 195, 195 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,13,94) HEX: #f0d1d1 RGB: 240, 209, 209 | RAL Design: 020 85 10 Salmon Cream (Лососевий Крем)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Scroll 2.9x15.2 Artworks Russet Original Style з колекції Artworks Russet Original Style