

Керамічна плитка Бордюр Remate Ontalba Marino 5x20 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Remate Ontalba Marino 5x20 Aranjuez Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5023 Віддалено-синій Pantone 2718. |
Бордюр Remate Ontalba Marino 5x20 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Ремейт Антолбєй Маріно 5x20 Аренджез Вівс з колекції Аренджез Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ремате Онталба Маріно 5x20 Аранджуез Вівес з колекції Аранджуез Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 20 см |
| Вага | 49.02 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Aranjuez Vives |
| Колекція | Aranjuez |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3.12 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 30 шт / 7.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | INFBR6260RM |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(220,46,76) HEX: #6986c2 RGB: 105, 134, 194 | RAL Design: 280 60 35 Organza Violet (Фіолетова Органза)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(220,50,71) HEX: #5b79b5 RGB: 91, 121, 181 | RAL Design: 280 50 35 Sapphire Shimmer Blue (Сяючий Синій Сапфір)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(223,58,71) HEX: #4c6ab5 RGB: 76, 106, 181 | RAL Design: 280 50 40 Diva Violet (Фіолетова Діва)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 | |
| hsv(223,64,65) HEX: #3c5aa6 RGB: 60, 90, 166 | RAL Design: 290 40 45 Violet Blue (Синя Фіалка)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 660 660 | |
| hsv(180,6,100) HEX: #f0ffff RGB: 240, 255, 255 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(220,20,88) HEX: #b4c2e0 RGB: 180, 194, 224 | RAL Design: 270 80 15 Retina Soft Blue (Блакитна Ретина)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(220,21,82) HEX: #a5b4d1 RGB: 165, 180, 209 | RAL Design: 280 70 20 Lilac Scent Soft Blue (Блакитний Аромат Бузку)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(210,12,100) HEX: #e0f0ff RGB: 224, 240, 255 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(210,13,94) HEX: #d1e0f0 RGB: 209, 224, 240 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2717 2717 | |
| hsv(225,44,53) HEX: #4c5b87 RGB: 76, 91, 135 | RAL Design: 280 40 25 Indigo Navy Blue (Синя Морська Форма Індіго)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(210,13,88) HEX: #c3d2e0 RGB: 195, 210, 224 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Бордюр Remate Ontalba Marino 5x20 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives