

Керамічна плитка Бордюр Oxidum Natural Lista 7.3x59.55 Cast Iron Apavisa з колекції Cast Iron Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Oxidum Natural Lista 7.3x59.55 Cast Iron Apavisa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.3см і довжина плитки дорівнює 59.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Бордюр Oxidum Natural Lista 7.3x59.55 Cast Iron Apavisa з колекції Cast Iron Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Оксідам Нетєрел Лістєй 7.3x59.55 Кест Ерон Епевізєй з колекції Кест Ерон Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Оксідум Натурал Ліста 7.3x59.55 Каст Ірон Апавіса з колекції Каст Ірон Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.3 × 59.55 см |
| Вага | 21.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Cast Iron Apavisa |
| Колекція | Cast Iron |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8431940276675 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр Oxidum Natural Lista 7.3x59.55 Cast Iron Apavisa з колекції Cast Iron Apavisa