Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lily Original Style з колекції Artworks Lily Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lily Original Style з колекції Artworks Lily Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lily Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lily Original Style з колекції Artworks Lily Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Амегєй 1.2x15.2 Артворкс Лілі Орігінел Стйл з колекції Артворкс Лілі Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Омега 1.2x15.2 Артворкс Лілі Орігінал Стюле з колекції Артворкс Лілі Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 15.2 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Lily Original Style |
| Колекція | Artworks Lily |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.03 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | CLY9909 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lily Original Style з колекції Artworks Lily Original Style