Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lavenham Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Амегєй 1.2x15.2 Артворкс Лейвенхем Орігінел Стйл з колекції Артворкс Лейвенхем Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Омега 1.2x15.2 Артворкс Лавенхам Орігінал Стюле з колекції Артворкс Лавенхам Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Lavenham Original Style |
| Колекція | Artworks Lavenham |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 24 шт / 0.03 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GLA9909 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Lavenham Original Style з колекції Artworks Lavenham Original Style