

Керамічна плитка Бордюр Moldura Yara Blanco 4x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Moldura Yara Blanco 4x15 Caprichosa Carmen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр Moldura Yara Blanco 4x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Моулдєрєй Йарєй Бленко 4x15 Кепрічозєй Кармен з колекції Кепрічозєй Кармен", на неправильно прочитаном як "Бордюр Молдура Юара Блансо 4x15 Сапрічоса Сармен з колекції Сапрічоса Сармен". Виробник цієї плитки Carmen може бути помилково написаний як Carmen, Кармен, Сармен і навіть як Сфкьут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 15 см |
| Вага | 22.68 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Carmen |
| Серія | Caprichosa Carmen |
| Колекція | Caprichosa |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 9.7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 48 шт / 9.77 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A022624 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр Moldura Yara Blanco 4x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen