

Керамічна плитка Бордюр Moldura Matt Brescia 5x25 Travertino Ape з колекції Travertino Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Moldura Matt Brescia 5x25 Travertino Ape найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Бордюр Moldura Matt Brescia 5x25 Travertino Ape з колекції Travertino Ape може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Моулдєрєй Метт Бресші 5x25 Трейвартіно Еп з колекції Трейвартіно Еп", на неправильно прочитаном як "Бордюр Молдура Матт Брескіа 5x25 Травертіно Апе з колекції Травертіно Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 25 см |
| Вага | 7.21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Travertino Ape |
| Колекція | Travertino |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.03 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 25 шт / 5.3 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 0110.12.1L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Бордюр Moldura Matt Brescia 5x25 Travertino Ape з колекції Travertino Ape