

Керамічна плитка Бордюр Mirmir Cereza 2.5x14.4 Nora Vives з колекції Nora Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Mirmir Cereza 2.5x14.4 Nora Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 14.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8012 Червоно-коричневий Pantone 504. |
Бордюр Mirmir Cereza 2.5x14.4 Nora Vives з колекції Nora Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Мєрмєр Сарезєй 2.5x14.4 Норєй Вівс з колекції Норєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Мірмір Кереза 2.5x14.4 Нора Вівес з колекції Нора Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 14.4 см |
| Вага | 13 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Nora Vives |
| Колекція | Nora |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.74 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 30 шт / 2.42 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,50,35) HEX: #592d2d RGB: 89, 45, 45 | RAL Design: 030 30 20 Autumn Leaf Red (Червона Осіння Листя)RAL Classic: 8012 Червоно-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,33,35) HEX: #593c3c RGB: 89, 60, 60 | RAL Design: 020 30 10 Budapest Brown (Будапештський Коричневий)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,25,47) HEX: #785a5a RGB: 120, 90, 90 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Бордюр Mirmir Cereza 2.5x14.4 Nora Vives з колекції Nora Vives