Бордюр Lu Mc 1x50 Narni Ceramika Konskie з колекції Narni Ceramika Konskie
Знято з виробництваCeramika Konskie

Керамічна плитка Бордюр Lu Mc 1x50 Narni Ceramika Konskie з колекції Narni Ceramika Konskie виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Lu Mc 1x50 Narni Ceramika Konskie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8007 Олень коричневий Pantone 477. |
Бордюр Lu Mc 1x50 Narni Ceramika Konskie з колекції Narni Ceramika Konskie може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Л'ю Мк 1x50 Нарні Саремікєй Канска'є з колекції Нарні Саремікєй Канска'є", на неправильно прочитаном як "Бордюр Лу Мс 1x50 Нарні Сераміка Конскіе з колекції Нарні Сераміка Конскіе". Виробник цієї плитки Ceramika Konskie може бути помилково написаний як Ceramikakonskie, Ceramika Konski, Саремікєй Канска'є, Сераміка Конскіе і навіть як Сукфьшлф Лщтілшу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1 × 50 см |
| Країна | Польща |
| Бренд | Ceramika Konskie |
| Серія | Narni Ceramika Konskie |
| Колекція | Narni |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 1.4 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Металл |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,71,41) HEX: #693c1e RGB: 105, 60, 30 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 477 477 | |
| hsv(24,83,35) HEX: #592d0f RGB: 89, 45, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 1545 1545 | |
| hsv(30,75,47) HEX: #784b1e RGB: 120, 75, 30 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 463 463 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Бордюр Lu Mc 1x50 Narni Ceramika Konskie з колекції Narni Ceramika Konskie