

Керамічна плитка Бордюр Losanga Taylor 0.5x59.9 Portofino Vives з колекції Portofino Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Losanga Taylor 0.5x59.9 Portofino Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 0.5см і довжина плитки дорівнює 59.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 466. |
Бордюр Losanga Taylor 0.5x59.9 Portofino Vives з колекції Portofino Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Лозенгєй Тейлор 0.5x59.9 Портофіно Вівс з колекції Портофіно Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Лосанга Таюлор 0.5x59.9 Портофіно Вівес з колекції Портофіно Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 0.5 × 59.9 см |
| Вага | 17.88 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Portofino Vives |
| Колекція | Portofino |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 25 шт / 6.54 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Металл |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(38,53,88) HEX: #e0b569 RGB: 224, 181, 105 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(45,57,82) HEX: #d1b35a RGB: 209, 179, 90 | RAL Design: 090 80 50 Tasman Honey Yellow (Жовтий Тасманійський Мед)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 617 617 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Бордюр Losanga Taylor 0.5x59.9 Portofino Vives з колекції Portofino Vives