

Керамічна плитка Бордюр London Cream 5x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр London Cream 5x15 Caprichosa Carmen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Бордюр London Cream 5x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Ланон Креейм 5x15 Кепрічозєй Кармен з колекції Кепрічозєй Кармен", на неправильно прочитаном як "Бордюр Лондон Среам 5x15 Капрічоса Кармен з колекції Капрічоса Кармен". Виробник цієї плитки Carmen може бути помилково написаний як Carmen, Кармен, Кармен і навіть як Сфкьут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 32.544 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Carmen |
| Серія | Caprichosa Carmen |
| Колекція | Caprichosa |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 18 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 30 шт / 3.69 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A021838 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | біло сірий бежевий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(60,13,94) HEX: #f0f0d1 RGB: 240, 240, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр London Cream 5x15 Caprichosa Carmen з колекції Caprichosa Carmen