

Керамічна плитка Бордюр L.Mayen 40N Mix 3x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр L.Mayen 40N Mix 3x40 Nordkapp Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Бордюр L.Mayen 40N Mix 3x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Л.мейен 40N Мікс 3x40 Нордкепп Аймолєй з колекції Нордкепп Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Л.маюен 40N Мікс 3x40 Нордкапп Імола з колекції Нордкапп Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 40 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Nordkapp Imola |
| Колекція | Nordkapp |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 1.02 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | L.MAYEN 40N MIX |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Бордюр L.Mayen 40N Mix 3x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola