

Керамічна плитка Бордюр L.Maud 40T Mix 4.5x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр L.Maud 40T Mix 4.5x40 Nordkapp Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.5см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Бордюр L.Maud 40T Mix 4.5x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Л.мод 40T Мікс 4.5x40 Нордкепп Аймолєй з колекції Нордкепп Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Л.мауд 40T Мікс 4.5x40 Нордкапп Імола з колекції Нордкапп Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.5 × 40 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Nordkapp Imola |
| Колекція | Nordkapp |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 1.02 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | L.MAUD 40T MIX |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр L.Maud 40T Mix 4.5x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola