Бордюр Listelo Primel Multicolor 7x25 Luxury Sanchis з колекції Luxury Sanchis
Sanchis

Керамічна плитка Бордюр Listelo Primel Multicolor 7x25 Luxury Sanchis з колекції Luxury Sanchis виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Listelo Primel Multicolor 7x25 Luxury Sanchis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Бордюр Listelo Primel Multicolor 7x25 Luxury Sanchis з колекції Luxury Sanchis може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Лістело Прімел М'юлтіколор 7x25 Л'юксєрі Сенчіс з колекції Л'юксєрі Сенчіс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Лістело Прімел Мултіколор 7x25 Луксурі Санчіс з колекції Луксурі Санчіс". Виробник цієї плитки Sanchis може бути помилково написаний як Sanchis, Сенчіс, Санчіс і навіть як Іфтсрші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7 × 25 см |
| Вага | 24.81 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Sanchis |
| Серія | Luxury Sanchis |
| Колекція | Luxury |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.22 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14 шт / 5.1 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Бордюр Listelo Primel Multicolor 7x25 Luxury Sanchis з колекції Luxury Sanchis