

Керамічна плитка Бордюр Listello Ivory 8x29.5 Orna New Ker з колекції Orna NewKer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Listello Ivory 8x29.5 Orna New Ker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Бордюр Listello Ivory 8x29.5 Orna NewKer з колекції Orna NewKer може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Лістело Айворі 8x29.5 Орнєй Н'ю Кар з колекції Орнєй Н'ю Кар", на неправильно прочитаном як "Бордюр Лістелло Іворі 8x29.5 Орна Нев Кер з колекції Орна Нев Кер". Виробник цієї плитки Newker може бути помилково написаний як Newker, Н'юкар, Невкер і навіть як Туцлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8 × 29.5 см |
| Вага | 25.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Newker |
| Серія | Orna NewKer |
| Колекція | Orna |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.2 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 4.48 кг |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 089D3B2 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(51,64,65) HEX: #a6963c RGB: 166, 150, 60 | RAL Design: 095 60 50 Gooseberry Green (Зелений Аґрус)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 5835 5835 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Бордюр Listello Ivory 8x29.5 Orna New Ker з колекції Orna NewKer