

Керамічна плитка Бордюр List. Mesto Beige 10x75 Urbanity Arcana з колекції Urbanity Arcana виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр List. Mesto Beige 10x75 Urbanity Arcana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 407. |
Бордюр List. Mesto Beige 10x75 Urbanity Arcana з колекції Urbanity Arcana може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Ліст. Место Бейдж 10x75 Ербеніті Аркенєй з колекції Ербеніті Аркенєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ліст. Место Беіге 10x75 Урбаніті Аркана з колекції Урбаніті Аркана". Виробник цієї плитки Arcana може бути помилково написаний як Arcana, Arcan, Аркенєй, Аркана і навіть як Фксфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 75 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Arcana |
| Серія | Urbanity Arcana |
| Колекція | Urbanity |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 6 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 7S07 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Бордюр List. Mesto Beige 10x75 Urbanity Arcana з колекції Urbanity Arcana