Бордюр List Flower Bianco Lucido 6x50 Lustri CeDam з колекції Lustri CeDam
CeDam

Керамічна плитка Бордюр List Flower Bianco Lucido 6x50 Lustri CeDam з колекції Lustri CeDam виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр List Flower Bianco Lucido 6x50 Lustri CeDam найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Бордюр List Flower Bianco Lucido 6x50 Lustri CeDam з колекції Lustri CeDam може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Ліст Флоуве Біанко Л'юсідо 6x50 Л'юстрі С Дем з колекції Л'юстрі С Дем", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ліст Фловер Біансо Лусідо 6x50 Лустрі Се Дам з колекції Лустрі Се Дам". Виробник цієї плитки CeDam може бути помилково написаний як CeDam, Седем, Седам і навіть як СуВфь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 50 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | CeDam |
| Серія | Lustri CeDam |
| Колекція | Lustri |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.36 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.36 м.кв. / 12 шт / 6.8 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | LFB.010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Бордюр List Flower Bianco Lucido 6x50 Lustri CeDam з колекції Lustri CeDam