

Керамічна плитка Бордюр L.Bergen 40T 4.5x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр L.Bergen 40T 4.5x40 Nordkapp Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.5см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Бордюр L.Bergen 40T 4.5x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Л.барджен 40T 4.5x40 Нордкепп Аймолєй з колекції Нордкепп Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Л.берген 40T 4.5x40 Нордкапп Імола з колекції Нордкапп Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.5 × 40 см |
| Вага | 18.168 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Nordkapp Imola |
| Колекція | Nordkapp |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 1.54 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | L.BERGEN 40T |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр L.Bergen 40T 4.5x40 Nordkapp Imola з колекції Nordkapp Imola