

Керамічна плитка Бордюр L Y 1.5x20 Glass Imola з колекції Glass Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр L Y 1.5x20 Glass Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр L Y 1.5x20 Glass Imola з колекції Glass Imola може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Л І 1.5x20 Глес Аймолєй з колекції Глес Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Л Й 1.5x20 Гласс Імола з колекції Гласс Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.5 × 20 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Glass Imola |
| Колекція | Glass |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9.8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 0.28 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GLASS L1.5X20Y |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(51,50,82) HEX: #d1c169 RGB: 209, 193, 105 | RAL Design: 100 80 50 Light Olive (Світла Оливка)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 617 617 | |
| hsv(50,40,88) HEX: #e0d187 RGB: 224, 209, 135 | RAL Design: 095 80 40 Asparagus Yellow (Жовта Спаржа)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 5865 5865 | |
| hsv(43,47,88) HEX: #e0c377 RGB: 224, 195, 119 | RAL Design: 085 80 40 Table Pear Yellow (Жовта Їдальня Груша)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 4525 4525 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(48,31,94) HEX: #f0e1a5 RGB: 240, 225, 165 | RAL Design: 100 90 30 Boxwood Yellow (Жовтий Самшит)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 5807 5807 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(51,54,76) HEX: #c2b259 RGB: 194, 178, 89 | RAL Design: 095 70 40 Banana Green (Зелений Банан)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 4515 4515 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Бордюр L Y 1.5x20 Glass Imola з колекції Glass Imola