

Керамічна плитка Бордюр L-Palladio Cacao 5x38 Nova Marazzi з колекції Nova Marazzi виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр L-Palladio Cacao 5x38 Nova Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 38см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Бордюр L-Palladio Cacao 5x38 Nova Marazzi з колекції Nova Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Л Пеледє Кекі 5x38 Новєй Мареззі з колекції Новєй Мареззі", на неправильно прочитаном як "Бордюр Л Палладіо Сасао 5x38 Нова Мараззі з колекції Нова Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi Espana може бути помилково написаний як Marazziespana, Marazzi Espan, Мареззі Іспенєй, Мараззі Еспана і навіть як Ьфкфяяш Уізфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 38 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Marazzi Espana |
| Серія | Nova Marazzi |
| Колекція | Nova |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 1.68 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PEQ1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Бордюр L-Palladio Cacao 5x38 Nova Marazzi з колекції Nova Marazzi