

Керамічна плитка Бордюр L Lv 1.5x20 Glass Imola з колекції Glass Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр L Lv 1.5x20 Glass Imola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр L Lv 1.5x20 Glass Imola з колекції Glass Imola може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Л Лв 1.5x20 Глес Аймолєй з колекції Глес Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Л Лв 1.5x20 Гласс Імола з колекції Гласс Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.5 × 20 см |
| Вага | 31.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Glass Imola |
| Колекція | Glass |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.16 м.кв. |
| Товщина | 9.8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 0.28 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GLASS L1.5X20LV |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,15,76) HEX: #c2a5a5 RGB: 194, 165, 165 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,23,76) HEX: #c29595 RGB: 194, 149, 149 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5215 5215 | |
| hsv(0,30,59) HEX: #966969 RGB: 150, 105, 105 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,25,71) HEX: #b58888 RGB: 181, 136, 136 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5215 5215 | |
| hsv(0,27,65) HEX: #a67979 RGB: 166, 121, 121 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 8062 8062 | |
| hsv(0,33,53) HEX: #875b5b RGB: 135, 91, 91 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Бордюр L Lv 1.5x20 Glass Imola з колекції Glass Imola