Бордюр Kitchener Border Blue 7.5x15.1 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Kitchener Border Blue 7.5x15.1 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Kitchener Border Blue 7.5x15.1 Victorian Floor Tiles Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5014 Голубино-синій Pantone 646. |
Бордюр Kitchener Border Blue 7.5x15.1 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Кітченар Бордар Бле 7.5x15.1 Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл з колекції Вікторайян Флур Тілс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Кітченер Бордер Блуе 7.5x15.1 Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле з колекції Вісторіан Флур Тілес Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15.1 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Victorian Floor Tiles Original Style |
| Колекція | Victorian Floor Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 0.23 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 6572V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(220,33,53) HEX: #5b6987 RGB: 91, 105, 135 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Бордюр Kitchener Border Blue 7.5x15.1 Victorian Floor Tiles Original Style з колекції Victorian Floor Tiles Original Style