Бордюр Gris Listello 7.5x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN
STN

Керамічна плитка Бордюр Gris Listello 7.5x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Gris Listello 7.5x50 Rhodes STN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7001 Сріблясто-сірий Pantone 7453. |
Бордюр Gris Listello 7.5x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Гріс Лістело 7.5x50 Родс Стн з колекції Родс Стн", на неправильно прочитаном як "Бордюр Гріс Лістелло 7.5x50 Рходес Стн з колекції Рходес Стн". Виробник цієї плитки STN може бути помилково написаний як STN, Стн, Стн і навіть як ІЕТ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 50 см |
| Вага | 21.33 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | STN |
| Серія | Rhodes STN |
| Колекція | Rhodes |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(240,13,47) HEX: #686878 RGB: 104, 104, 120 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 | |
| hsv(210,13,88) HEX: #c3d2e0 RGB: 195, 210, 224 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Бордюр Gris Listello 7.5x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN