

Керамічна плитка Бордюр Green Lappato Lista 7.3x89.46 Metal 2.0 Apavisa з колекції Metal 2.0 Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Green Lappato Lista 7.3x89.46 Metal 2.0 Apavisa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.3см і довжина плитки дорівнює 89.46см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Бордюр Green Lappato Lista 7.3x89.46 Metal 2.0 Apavisa з колекції Metal 2.0 Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Грін Леппейто Лістєй 7.3x89.46 Метел 2.0 Епевізєй з колекції Метел 2.0 Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Греен Лаппато Ліста 7.3x89.46 Метал 2.0 Апавіса з колекції Метал 2.0 Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.3 × 89.46 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Metal 2.0 Apavisa |
| Колекція | Metal 2.0 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.56 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 13 шт / 22.04 кг |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 8431940253164 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,33,35) HEX: #59593c RGB: 89, 89, 60 | RAL Design: 110 40 20 Antique Green (Античний Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 418 418 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр Green Lappato Lista 7.3x89.46 Metal 2.0 Apavisa з колекції Metal 2.0 Apavisa