

Керамічна плитка Бордюр Gold Line Mate 1x99 Black And White Vives з колекції Black And White Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Gold Line Mate 1x99 Black And White Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 99см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Бордюр Gold Line Mate 1x99 Black And White Vives з колекції Black And White Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Гоулд Лін Мейт 1x99 Блек Енд Віт Вівс з колекції Блек Енд Віт Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Голд Ліне Мате 1x99 Бласк Анд Вхіте Вівес з колекції Бласк Анд Вхіте Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1 × 99 см |
| Вага | 31.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Black And White Vives |
| Колекція | Black And White |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 32 шт / 7.32 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | NT02EA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Бордюр Gold Line Mate 1x99 Black And White Vives з колекції Black And White Vives