Бордюр Fleur De Lis Border Gold 2.5x15.2 Artworks Jet Black Original Style з колекції Artworks Jet Black Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Fleur De Lis Border Gold 2.5x15.2 Artworks Jet Black Original Style з колекції Artworks Jet Black Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Fleur De Lis Border Gold 2.5x15.2 Artworks Jet Black Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Бордюр Fleur De Lis Border Gold 2.5x15.2 Artworks Jet Black Original Style з колекції Artworks Jet Black Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Флур Д Ліс Бордар Гоулд 2.5x15.2 Артворкс Джет Блек Орігінел Стйл з колекції Артворкс Джет Блек Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Флеур Де Ліс Бордер Голд 2.5x15.2 Артворкс Джет Бласк Орігінал Стюле з колекції Артворкс Джет Бласк Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 15.2 см |
| Вага | 23.76 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Jet Black Original Style |
| Колекція | Artworks Jet Black |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 0.06 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | N9033TG |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Бордюр Fleur De Lis Border Gold 2.5x15.2 Artworks Jet Black Original Style з колекції Artworks Jet Black Original Style