

Керамічна плитка Бордюр Fascia Greca White 9.8x39.4 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Fascia Greca White 9.8x39.4 Palace Gold Versace найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.8см і довжина плитки дорівнює 39.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр Fascia Greca White 9.8x39.4 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Фесші Грекєй Віт 9.8x39.4 Полейс Гоулд Варсейс з колекції Полейс Гоулд Варсейс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Фаскіа Грека Вхіте 9.8x39.4 Палаке Голд Версаке з колекції Палаке Голд Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.8 × 39.4 см |
| Вага | 23.97 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Palace Gold Versace |
| Колекція | Palace Gold |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.27 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 6.56 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 118095 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр Fascia Greca White 9.8x39.4 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace