

Керамічна плитка Бордюр Fascia Greca Levigata Nero 5.7x39.4 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Fascia Greca Levigata Nero 5.7x39.4 Palace Gold Versace найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.7см і довжина плитки дорівнює 39.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Бордюр Fascia Greca Levigata Nero 5.7x39.4 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Фесші Грекєй Левігетєй Наро 5.7x39.4 Полейс Гоулд Варсейс з колекції Полейс Гоулд Варсейс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Фаскіа Грека Левігата Неро 5.7x39.4 Палаке Голд Версаке з колекції Палаке Голд Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.7 × 39.4 см |
| Вага | 7.519 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Palace Gold Versace |
| Колекція | Palace Gold |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.511 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 4.8 кг |
| Штук в упаковці | 23 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 118424 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Бордюр Fascia Greca Levigata Nero 5.7x39.4 Palace Gold Versace з колекції Palace Gold Versace