

Керамічна плитка Бордюр Fascia Ardesia Grigio Rett 4x30 Re Work ABK з колекції Re Work ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Fascia Ardesia Grigio Rett 4x30 Re Work ABK найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Бордюр Fascia Ardesia Grigio Rett 4x30 Re Work ABK з колекції Re Work ABK може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Фесші Ардежієй Грігє Ретт 4x30 Р Ворк Ебк з колекції Р Ворк Ебк", на неправильно прочитаном як "Бордюр Фаскіа Ардесіа Грігіо Ретт 4x30 Ре Ворк Абк з колекції Ре Ворк Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 30 см |
| Вага | 18.82 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Re Work ABK |
| Колекція | Re Work |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.05 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 1.03 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | RER09204 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,7,88) HEX: #d1d1e0 RGB: 209, 209, 224 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр Fascia Ardesia Grigio Rett 4x30 Re Work ABK з колекції Re Work ABK