Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Royal Blue Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синій Pantone 281. |
Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Ігг Енд Дарт 6.5x15.2 Артворкс Ройел Бле Орігінел Стйл з колекції Артворкс Ройел Бле Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Егг Анд Дарт 6.5x15.2 Артворкс Роюал Блуе Орігінал Стюле з колекції Артворкс Роюал Блуе Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 15.2 см |
| Вага | 23.7 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Royal Blue Original Style |
| Колекція | Artworks Royal Blue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.022 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.17 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | G9906 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(220,100,35) HEX: #001e59 RGB: 0, 30, 89 | RAL Design: 270 20 29 Effervescent Blue (Потужний Синій)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 281 281 | |
| hsv(230,67,53) HEX: #2d3c87 RGB: 45, 60, 135 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 | |
| hsv(228,83,35) HEX: #0f1e59 RGB: 15, 30, 89 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 | |
| hsv(228,71,41) HEX: #1e2d69 RGB: 30, 45, 105 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2756 2756 | |
| hsv(225,89,53) HEX: #0f2d87 RGB: 15, 45, 135 | RAL Design: 280 30 40 Poster Blue (Плакатний Синій)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 2738 2738 | |
| hsv(231,64,65) HEX: #3c4ca6 RGB: 60, 76, 166 | RAL Design: 290 40 45 Violet Blue (Синя Фіалка)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2726 2726 | |
| hsv(228,56,53) HEX: #3b4b87 RGB: 59, 75, 135 | RAL Design: 290 30 35 British Mauve (Британський Ліловий)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(230,55,65) HEX: #4b5aa6 RGB: 75, 90, 166 | RAL Design: 290 40 40 Iris Blue (Синій Ірис)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 2726 2726 | |
| hsv(225,27,88) HEX: #a4b3e0 RGB: 164, 179, 224 | RAL Design: 280 70 25 Aster Flower Blue (Синя Астра)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Royal Blue Original Style з колекції Artworks Royal Blue Original Style