Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Palm Green Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6011 Редєдово-зелений Pantone 5555. |
Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Ігг Енд Дарт 6.5x15.2 Артворкс Полм Грін Орігінел Стйл з колекції Артворкс Полм Грін Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Егг Анд Дарт 6.5x15.2 Артворкс Палм Греен Орігінал Стюле з колекції Артворкс Палм Греен Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Palm Green Original Style |
| Колекція | Artworks Palm Green |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.18 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GPG9906 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(100,33,53) HEX: #69875b RGB: 105, 135, 91 | RAL Design: 130 60 30 Pea Aubergine Green (Зелений Гороховий Баклажан)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(75,36,65) HEX: #97a66a RGB: 151, 166, 106 | RAL Design: 120 60 30 Vesuvian Green (Зелений Везувій)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 7494 7494 | |
| hsv(80,30,59) HEX: #879669 RGB: 135, 150, 105 | RAL Design: 120 60 20 Cider Pear Green (Зелені Сидрові Груші)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(100,38,47) HEX: #59784a RGB: 89, 120, 74 | RAL Design: 140 50 30 Silver Willow Green (Зелена Срібляста Іва)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(120,29,41) HEX: #4a694a RGB: 74, 105, 74 | RAL Design: 150 40 20 Firm Green (Яскраво-Зелений)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(80,23,76) HEX: #b3c295 RGB: 179, 194, 149 | RAL Design: 120 80 20 Avocado Cream (Крем Авокадо)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 558 558 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр Egg And Dart 6.5x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style