Бордюр Dentil 5x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Dentil 5x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Dentil 5x15.2 Artworks Victorian Green Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-зелений Pantone 3435. |
Бордюр Dentil 5x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Дентіл 5x15.2 Артворкс Вікторайян Грін Орігінел Стйл з колекції Артворкс Вікторайян Грін Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Дентіл 5x15.2 Артворкс Вісторіан Греен Орігінал Стюле з колекції Артворкс Вісторіан Греен Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Victorian Green Original Style |
| Колекція | Artworks Victorian Green |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.13 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | E9905 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(120,80,29) HEX: #0f4a0f RGB: 15, 74, 15 | RAL Design: 140 30 40 Ranger Green (Зелений Лісничий)RAL Classic: 6035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-зеленийPantone: 3435 3435 | |
| hsv(90,33,35) HEX: #4b593c RGB: 75, 89, 60 | RAL Design: 130 40 20 Alpine Lake Green (Зелене Альпійське Озеро)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(120,60,29) HEX: #1e4a1e RGB: 30, 74, 30 | RAL Design: 140 30 40 Ranger Green (Зелений Лісничий)RAL Classic: 6002 Листяно-зеленийPantone: 357 357 | |
| hsv(100,38,47) HEX: #59784a RGB: 89, 120, 74 | RAL Design: 140 50 30 Silver Willow Green (Зелена Срібляста Іва)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(90,40,59) HEX: #78965a RGB: 120, 150, 90 | RAL Design: 130 60 40 Grasshopper Green (Зелений Коник)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(90,44,53) HEX: #69874c RGB: 105, 135, 76 | RAL Design: 130 50 30 Algae Green (Зелені Водорості)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(105,50,47) HEX: #4b783c RGB: 75, 120, 60 | RAL Design: 140 50 40 Guinean Green (Гвінейський Зелений)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 7483 7483 | |
| hsv(120,25,24) HEX: #2e3d2e RGB: 46, 61, 46 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(80,27,65) HEX: #97a679 RGB: 151, 166, 121 | RAL Design: 120 70 30 Serpentine Green (Зелений Серпентин)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(120,50,12) HEX: #0f1f0f RGB: 15, 31, 15 | RAL Design: 140 20 20 Bavarian Green (Баварський Зелений)RAL Classic: 6007 Пляшково-зеленийPantone: 357 357 | |
| hsv(120,33,18) HEX: #1f2e1f RGB: 31, 46, 31 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6007 Пляшково-зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр Dentil 5x15.2 Artworks Victorian Green Original Style з колекції Artworks Victorian Green Original Style