Бордюр Cyclades Santorini 4.8x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Cyclades Santorini 4.8x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Cyclades Santorini 4.8x30 Glassworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.8см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 8201. |
Бордюр Cyclades Santorini 4.8x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Сйклейдс Сенторіні 4.8x30 Глесворкс Орігінел Стйл з колекції Глесворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Сюкладес Санторіні 4.8x30 Глассворкс Орігінал Стюле з колекції Глассворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.8 × 30 см |
| Вага | 30.5 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Glassworks Original Style |
| Колекція | Glassworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.28 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 3 шт / 0.27 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-SANCSBL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(240,33,35) HEX: #3c3c59 RGB: 60, 60, 89 | RAL Design: 290 30 15 Spinel Black (Чорна Шпінель)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 5265 5265 | |
| hsv(220,43,41) HEX: #3c4b69 RGB: 60, 75, 105 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Бордюр Cyclades Santorini 4.8x30 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style