

Керамічна плитка Бордюр Cubrecanto Pb CC Verde Oscuro 5x15 Modernista Adex з колекції Modernista Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Cubrecanto Pb CC Verde Oscuro 5x15 Modernista Adex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6021 Блідно-зелений Pantone 625. |
Бордюр Cubrecanto Pb CC Verde Oscuro 5x15 Modernista Adex з колекції Modernista Adex може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр К'юбрекенто П Кк Вард Оскєро 5x15 Модарністєй Едекс з колекції Модарністєй Едекс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Кубреканто Пб Сс Верде Оскуро 5x15 Модерніста Адекс з колекції Модерніста Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Modernista Adex |
| Колекція | Modernista |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.04 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 240 шт / 9.53 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADMO5181 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(120,20,59) HEX: #789678 RGB: 120, 150, 120 | RAL Design: 150 60 20 Orient Green (Східний Зелений)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 625 625 | |
| hsv(90,22,53) HEX: #788769 RGB: 120, 135, 105 | RAL Design: 130 60 20 Old Green (Старий Зелений)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,6,94) HEX: #e1f0e1 RGB: 225, 240, 225 | RAL Design: 150 90 10 Alabaster Green (Зелений Алебастр)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(100,25,71) HEX: #97b588 RGB: 151, 181, 136 | RAL Design: 130 70 30 Watercolour Green (Зелена Акварель)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 557 557 | |
| hsv(90,33,35) HEX: #4b593c RGB: 75, 89, 60 | RAL Design: 130 40 20 Alpine Lake Green (Зелене Альпійське Озеро)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,29,41) HEX: #59694a RGB: 89, 105, 74 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(120,7,88) HEX: #d1e0d1 RGB: 209, 224, 209 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Бордюр Cubrecanto Pb CC Verde Oscuro 5x15 Modernista Adex з колекції Modernista Adex