Бордюр Cobalt Blue Listello 1.9x21.4 Classic Winchester з колекції Classic Winchester
Winchester
Керамічна плитка Бордюр Cobalt Blue Listello 1.9x21.4 Classic Winchester з колекції Classic Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Cobalt Blue Listello 1.9x21.4 Classic Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.9см і довжина плитки дорівнює 21.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5022 Нічний синій Pantone 5265. |
Бордюр Cobalt Blue Listello 1.9x21.4 Classic Winchester з колекції Classic Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Коболт Бле Лістело 1.9x21.4 Клесшік Вінчестар з колекції Клесшік Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Бордюр Кобалт Блуе Лістелло 1.9x21.4 Классіс Вінчестер з колекції Классіс Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.9 × 21.4 см |
| Вага | 23.22 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Classic Winchester |
| Колекція | Classic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.4 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.36 кг |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.CB1212 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(260,50,35) HEX: #3c2d59 RGB: 60, 45, 89 | RAL Design: 310 20 30 Powerful Violet (Потужний Фіолетовий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 5265 5265 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(300,33,18) HEX: #2e1f2e RGB: 46, 31, 46 | RAL Design: 320 20 10 Obsidian Red (Червоний Обсидіан)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 668 668 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(270,20,59) HEX: #877896 RGB: 135, 120, 150 | RAL Design: 310 50 20 Provence Violet (Фіолетовий Прованс)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 7446 7446 | |
| hsv(270,18,65) HEX: #9788a6 RGB: 151, 136, 166 | RAL Design: 310 60 15 Smoky Mauve (Димчастий Ліловий)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 7446 7446 | |
| hsv(270,17,71) HEX: #a696b5 RGB: 166, 150, 181 | RAL Design: 310 70 20 Blue Pink (Синьо-Рожевий)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 2705 2705 | |
| hsv(270,29,41) HEX: #594a69 RGB: 89, 74, 105 | RAL Design: 310 40 20 Indigo Red (Червоний Індіго)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 5275 5275 | |
| hsv(270,22,53) HEX: #786987 RGB: 120, 105, 135 | RAL Design: 310 50 20 Provence Violet (Фіолетовий Прованс)RAL Classic: 4011 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-фіолетовийPantone: 5275 5275 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Cobalt Blue Listello 1.9x21.4 Classic Winchester з колекції Classic Winchester