

Керамічна плитка Бордюр Clever Bianco Extra 1x20 Color Color Bardelli з колекції Color Color Bardelli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Clever Bianco Extra 1x20 Color Color Bardelli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр Clever Bianco Extra 1x20 Color Color Bardelli з колекції Color Color Bardelli може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Клевар Біанко Ікстрєй 1x20 Колор Колор Барделі з колекції Колор Колор Барделі", на неправильно прочитаном як "Бордюр Клевер Біанко Екстра 1x20 Колор Колор Барделлі з колекції Колор Колор Барделлі". Виробник цієї плитки Bardelli може бути помилково написаний як Bardelli, Bardell, Барделі, Барделлі і навіть як Ифквуддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1 × 20 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bardelli |
| Серія | Color Color Bardelli |
| Колекція | Color Color |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.2584 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 30 шт / 1.2 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 115314 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Бордюр Clever Bianco Extra 1x20 Color Color Bardelli з колекції Color Color Bardelli