

Керамічна плитка Бордюр Cenefa Esmeralda Crema 2x85 Madras Pamesa з колекції Madras Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Cenefa Esmeralda Crema 2x85 Madras Pamesa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 85см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 5225. |
Бордюр Cenefa Esmeralda Crema 2x85 Madras Pamesa з колекції Madras Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Сенефєй Ісмаролдєй Кремєй 2x85 Медрес Пеймезєй з колекції Медрес Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Кенефа Есмералда Срема 2x85 Мадрас Памеса з колекції Мадрас Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 85 см |
| Вага | 22.38 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Madras Pamesa |
| Колекція | Madras |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Бордюр Cenefa Esmeralda Crema 2x85 Madras Pamesa з колекції Madras Pamesa