

Керамічна плитка Бордюр Cenefa Capua 21.7x43.5 Epopeya Vives з колекції Epopeya Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Cenefa Capua 21.7x43.5 Epopeya Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.7см і довжина плитки дорівнює 43.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Бордюр Cenefa Capua 21.7x43.5 Epopeya Vives з колекції Epopeya Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Сенефєй Кепуєй 21.7x43.5 Іпопейєй Вівс з колекції Іпопейєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Кенефа Капуа 21.7x43.5 Епопеюа Вівес з колекції Епопеюа Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21.7 × 43.5 см |
| Вага | 17.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Epopeya Vives |
| Колекція | Epopeya |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 22.45 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | TX02L13 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(120,20,29) HEX: #3b4a3b RGB: 59, 74, 59 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5477 5477 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,25,47) HEX: #785a5a RGB: 120, 90, 90 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,33,35) HEX: #593c3c RGB: 89, 60, 60 | RAL Design: 020 30 10 Budapest Brown (Будапештський Коричневий)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Бордюр Cenefa Capua 21.7x43.5 Epopeya Vives з колекції Epopeya Vives