Бордюр Cenefa Blanco 6x25 Fedra STN з колекції Fedra STN
STN

Керамічна плитка Бордюр Cenefa Blanco 6x25 Fedra STN з колекції Fedra STN виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Cenefa Blanco 6x25 Fedra STN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр Cenefa Blanco 6x25 Fedra STN з колекції Fedra STN може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Сенефєй Бленко 6x25 Федрєй Стн з колекції Федрєй Стн", на неправильно прочитаном як "Бордюр Кенефа Бланко 6x25 Федра Стн з колекції Федра Стн". Виробник цієї плитки STN може бути помилково написаний як STN, Стн, Стн і навіть як ІЕТ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 25 см |
| Вага | 19.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | STN |
| Серія | Fedra STN |
| Колекція | Fedra |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 3.55 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Бордюр Cenefa Blanco 6x25 Fedra STN з колекції Fedra STN