Бордюр Бордюр Для Плитки Аллюм. Хром 1x260 Profilo Absolut Keramika з колекції Profilo Absolut Keramika
Знято з виробництва


Керамічна плитка Бордюр Бордюр Для Плитки Аллюм. Хром 1x260 Profilo Absolut Keramika з колекції Profilo Absolut Keramika виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Бордюр Для Плитки Аллюм. Хром 1x260 Profilo Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Бордюр Бордюр Для Плитки Аллюм. Хром 1x260 Profilo Absolut Keramika з колекції Profilo Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Бордюр Для Плитки Аллюм. Хром 1x260 Профіло Ебсолат Каремікєй з колекції Профіло Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Бордюр Для Плитки Аллюм. Хром 1x260 Профіло Абсолут Кераміка з колекції Профіло Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1 × 260 см |
| Вага | 41.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Profilo Absolut Keramika |
| Колекція | Profilo |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 50 шт / 31.2 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Металл |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 87064 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(180,14,82) HEX: #b4d1d1 RGB: 180, 209, 209 | RAL Design: 210 80 10 Turquoise Grey (Бірюзово-Сірий)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 291 291 | |
| hsv(180,15,76) HEX: #a5c2c2 RGB: 165, 194, 194 | RAL Design: 200 80 10 Baroque Chalk Soft Blue (Вапняно-Блакитний Бароко)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Бордюр Бордюр Для Плитки Аллюм. Хром 1x260 Profilo Absolut Keramika з колекції Profilo Absolut Keramika