Бордюр Biancospino Frise 9.6x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Бордюр Biancospino Frise 9.6x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Biancospino Frise 9.6x30 Crystal Marble Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.6см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр Biancospino Frise 9.6x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Біанкоспіно Фріз 9.6x30 Крйстел Марбл Па'ємм Волентіно з колекції Крйстел Марбл Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Бордюр Біанкоспіно Фрісе 9.6x30 Срюстал Марбле Піемме Валентіно з колекції Срюстал Марбле Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.6 × 30 см |
| Вага | 39.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Crystal Marble Piemme Valentino |
| Колекція | Crystal Marble |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 5 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 36480 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Бордюр Biancospino Frise 9.6x30 Crystal Marble Piemme Valentino з колекції Crystal Marble Piemme Valentino