Бордюр Білий Бордюр 5x29.5 Marmochic Villeroy Boch з колекції Marmochic Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Бордюр Білий Бордюр 5x29.5 Marmochic Villeroy Boch з колекції Marmochic Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Білий Бордюр 5x29.5 Marmochic Villeroy Boch найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр Білий Бордюр 5x29.5 Marmochic Villeroy Boch з колекції Marmochic Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Білий Бордюр 5x29.5 Мармочік Віларой Боч з колекції Мармочік Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Бордюр Білий Бордюр 5x29.5 Мармочіс Віллероі Боч з колекції Мармочіс Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 29.5 см |
| Вага | 22.9 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Marmochic Villeroy Boch |
| Колекція | Marmochic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.34 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 2.8 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1050MR00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Бордюр Білий Бордюр 5x29.5 Marmochic Villeroy Boch з колекції Marmochic Villeroy Boch