Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Pavilion Green Original Style з колекції Artworks Pavilion Green Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Pavilion Green Original Style з колекції Artworks Pavilion Green Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Pavilion Green Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.1см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6025 Папоротево-зелений Pantone 7489. |
Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Pavilion Green Original Style з колекції Artworks Pavilion Green Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Естрегел 2.1x15.2 Артворкс Певіайон Грін Орігінел Стйл з колекції Артворкс Певіайон Грін Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Астрагал 2.1x15.2 Артворкс Павіліон Греен Орігінал Стюле з колекції Артворкс Павіліон Греен Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.1 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Pavilion Green Original Style |
| Колекція | Artworks Pavilion Green |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.06 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GPV9927 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(80,60,59) HEX: #78963c RGB: 120, 150, 60 | RAL Design: 120 60 50 Aloe Vera Green (Зелене Алое Віра)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 7489 7489 | |
| hsv(84,71,41) HEX: #4b691e RGB: 75, 105, 30 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(72,50,59) HEX: #87964b RGB: 135, 150, 75 | RAL Design: 120 60 40 Bamboo Grass Green (Зелені Листя Бамбука)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 7490 7490 | |
| hsv(84,83,35) HEX: #3c590f RGB: 60, 89, 15 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 2000 Жовто-жовтогарячийPantone: 378 378 | |
| hsv(90,100,35) HEX: #2d5900 RGB: 45, 89, 0 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 2000 Жовто-жовтогарячийPantone: 369 369 | |
| hsv(75,57,41) HEX: #5a692d RGB: 90, 105, 45 | RAL Design: 120 40 30 Basil Green (Зелений Базилік)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 575 575 | |
| hsv(72,45,65) HEX: #97a65b RGB: 151, 166, 91 | RAL Design: 110 70 40 April Green (Зелений Квітень)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 577 577 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Pavilion Green Original Style з колекції Artworks Pavilion Green Original Style