Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Palm Green Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.1см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6021 Блідно-зелений Pantone 5565. |
Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Естрегел 2.1x15.2 Артворкс Полм Грін Орігінел Стйл з колекції Артворкс Полм Грін Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Астрагал 2.1x15.2 Артворкс Палм Греен Орігінал Стюле з колекції Артворкс Палм Греен Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.1 × 15.2 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Palm Green Original Style |
| Колекція | Artworks Palm Green |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.06 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GPG9927 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(90,36,65) HEX: #88a66a RGB: 136, 166, 106 | RAL Design: 130 60 30 Pea Aubergine Green (Зелений Гороховий Баклажан)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(90,29,41) HEX: #59694a RGB: 89, 105, 74 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(80,33,53) HEX: #78875b RGB: 120, 135, 91 | RAL Design: 120 50 20 Parrot Green (Зелений Папуга)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(75,33,71) HEX: #a6b579 RGB: 166, 181, 121 | RAL Design: 120 70 30 Serpentine Green (Зелений Серпентин)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 7494 7494 | |
| hsv(80,38,47) HEX: #69784a RGB: 105, 120, 74 | RAL Design: 120 50 30 Quartz Green (Зелений Кварц)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр Astragal 2.1x15.2 Artworks Palm Green Original Style з колекції Artworks Palm Green Original Style