Бордюр Arcadian Ogee Moselle 3x20 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Бордюр Arcadian Ogee Moselle 3x20 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Arcadian Ogee Moselle 3x20 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 7458. |
Бордюр Arcadian Ogee Moselle 3x20 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Аркедайян Оджі Мозел 3x20 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Бордюр Аркадіан Огее Моселле 3x20 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 20 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.27 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.4 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.UMO2110 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(150,20,59) HEX: #789687 RGB: 120, 150, 135 | RAL Design: 170 60 15 Bitter Clover Green (Зелений Гіркий Конюшина)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(150,22,53) HEX: #698778 RGB: 105, 135, 120 | RAL Design: 160 50 15 Stone Cypress Green (Зелений Кам'яний Кіпаріс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(160,38,47) HEX: #4a7869 RGB: 74, 120, 105 | RAL Design: 170 50 20 Blackberry Leaf Green (Зелені Листя Ожини)RAL Classic: 6000 Патиново-зеленийPantone: 7475 7475 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Arcadian Ogee Moselle 3x20 Residence Winchester з колекції Residence Winchester