

Керамічна плитка Бордюр Apuano Raccordo Jolly 1.5x32 White Experience Impronta з колекції White Experience Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Apuano Raccordo Jolly 1.5x32 White Experience Impronta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 32см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Бордюр Apuano Raccordo Jolly 1.5x32 White Experience Impronta з колекції White Experience Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Епуейно Реккордо Джолі 1.5x32 Віт Ікспара'єнс Імпрантєй з колекції Віт Ікспара'єнс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Апуано Раскордо Джоллі 1.5x32 Вхіте Експеріенце Імпронта з колекції Вхіте Експеріенце Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.5 × 32 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | White Experience Impronta |
| Колекція | White Experience |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 0.77 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | WE01RJ |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Бордюр Apuano Raccordo Jolly 1.5x32 White Experience Impronta з колекції White Experience Impronta